Довідка велосипедиста

Довідка велосипедиста

Майстерні, магазини, стежки, події та інше

Тернопіль-Ігровиця-Дубівці

4.5/5 (2)

Загалом маршурт пролягає на четверть по залозецькій дорозі від Чистилова, попри Івачів до Ігровиці, де зїзджаємо на сількьку дорогу. На велику дорогу виходимо аж в Гаях, тому більшість часу автомобілі не будуть заважати.
Покриття не надто хороше, на тонких 28 колесах їхати буде незручно.
приблизно на 5 кілометрі треку буде дорога “в берізках” вздовж залізниці. Там часто стоять калюжі чи болото(останнє фото).

Тип: поїздка вихідного дня
Відстань: 45км
Тип покриття: асфальт різної степені паршивості.
6-11 кілометри звичайний сільський асфальт, з ямами, але в більшості рівний.
21-22 кілометри вселяють надію на чудовий рівний асфальт, але за Ігровицею він закінчується і починається роздовбаний асфальт з болотом(2-3 фото). Котрий і буде тривати до Дубівців(28км) Їхати треба уважно. В самих дубівцях і Стегниківцях участки рівнесенького асфальту перемижовуються з неремонтованими участками.
Дороза до Лозової(37км) звичайна сільська, загалом рівний асфальт з деякими недоліками.
37-41 кілометри самі незручні, дорога складається з асфальту котрий вимило/продавило до камінців(перше фото). Абсолютно не зручне покриття. Вібрація по роверу та відсутність накату. Сильно забирає сили.
Це якщо про недоліки.
Переваги: чудові краєвиди по дорозі, переважну більшість маршруту автомобілі не будуть турбувати, зустрічаються дуже рідко(виключення лише ділянки Чистилів-Ігровиця та Гаї-Тернопіль). В Стегниківцях чудовий ставок з сосновим ліском біля нього. Чудове місце для відпочинку. Якщо їхати вечором то дуже красиві види від сідаючого сонця. Надто великих підйомів по дорозі нема, все проїзджається нормальними зусиллями. Багато магазинчиків по дорозі де можна закупитися водою чи їжею.

Дистанція: 48.71 km
Максимальна висота: 422 m
Найменша висота: 330 m
Підйом: 2328 m
Спуск: -2324 m
Завантажити