Довідка велосипедиста

Довідка велосипедиста

Майстерні, магазини, стежки, події та інше

найлекші титанові контактні педалі

Найлегші контактні педалі в світі

Прототип контактів від німецького бренду Titanum. Педалі планують випускати в двох версіях – з віссю з нержавіючої сталі і з віссю з титану. Корпус і контактний шип друкують на 3D-принтері, що дає можливість сміливо експериментувати. Корпус однаковий в обох версіях, так що при бажанні можна буде зробити апгрейд зі сталевою версії. За обертання відповідають голчастий підшипник з боку шатуна і пром у торця педалі. Також буде передбачений спеціальний порт для змащування. Судячи з форми осі і фіксуючого болта – порт буде в якраз в болті. Обмеження по максимальній вазі їздуна – немає.

ось і тіло педалі

В даний момент шип виконаний з кріпленням під 2 болта, але вже є варіації з трьома болтами під шосе. З таким шипом у вас буде приблизно 6 ° вільного ходу, щоб розташувати ноги максимально зручно для себе, але на мою думку вільних хід то є мінус. Вищолкуєтсья він на 14 °.

Ціна титанової версії буде десь в районі 300 євро, зі сталевою не ясно. Прямих продажів поки не буде, спочатку Titanum планують вийти на Kickstarter. На жаль, але на ньому проекти дуже часто не злітають або провалюються за термінами. Будем бачити.